wtorek, 1 września 2015

Interesujące kanały na YouTube - po angielsku

Od jakiegoś czasu gotowanie umilam sobie rozwijającymi filmikami na YouTube. Ostatnio pisałam o kanałach o zdrowiu i żywieniu, dzisiaj czas na kategorię - po angielsku. Nie są to typowe kanały do nauki, ale filmy, gdzie mówi się po angielsku pokazując przy tym ładne obrazki i ciekawe treści.

1# TheUwagaPies

To jest zdecydowanie mój ulubiony kanał. Świetnie nakręcone, zmontowane vlogi na temat Japonii kręcone przez Kasię i Krzyśka. Oglądanie ich codziennych  filmów sprawia mi wielką przyjemność :) Mogę codziennie podróżować do Japonii, pocieszyć oczy i oczywiście przy okazji nauczyć się angielskiego. Większość filmików ma napisy angielskie, co dodatkowo ułatwia zrozumienie.


Pierwszy filmik na TheUwagaPies, jeśli jeszcze ich nie znacie, koniecznie nadróbcie zaległości. Macie szczęście, bo dostępnych jest już ponad 70 vlogów.


Kanał głównie urodowo-modowy, ale ja cenię sobie tam najbardziej filmy o podróżach. Angielski nie jest zbyt wyszukany, głównie słowa zachwytu nad światem :). Jednak kto z nas nie potrzebuje czasami dawki pozytywnego myślenia ?Tutaj znajdziecie głównie filmiki poruszające tematykę minimalizmu w różnych sferach życia. Ciekawe podejście i nagrania. Język jest dość bogaty i można się czegoś nowego nauczyć.Typowy kanał do nauki amerykańskiego angielskiego. Filmiki z informacjami czytanymi w wolniejszym tempie i napisami na dole. Bardzo przydatne narzędzie do nauki.Kanał o motywacji, rozwoju, własnym biznesie. Prowadząca mówi bardzo wyraźnie, niektóre z poruszanych tematów są naprawdę ciekawe i motywujące.
7 komentarzy:

 1. Ja tez pierwsze słyszę ale dlaczego nie skorzystać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. TheUwagaPies jest świetne ;) inspiruje i w ogóle dobre jakościowo tematy daje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten pierwszy kanał jest bardzo pozytywny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie skonstruowana lista :)

  OdpowiedzUsuń
 5. swietne propozycje, chętnie zaglądnę :) bardzo ciekawy blog.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam do obserwowania :)
Anonimie, proszę podpisz się, chociaż imieniem ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...