O mnie

Witaj na moim blogu, mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej.

Kim jestem ? Mam na imię Ewa i właśnie skończyłam studia. Uwielbiam słuchać dobrej muzyki, czytać książki, chociaż kupuję tylko te z przepisami ;). Lubię odżywiać się zdrowo, a jeszcze bardziej lubię karmić zdrowo moją rodzinę i bliskich. Moją pasją są również podróże, uwielbiam je planować, a następnie urzeczywistniać swoje marzenia.
Dlaczego założyłam bloga ? Pewnego pięknego dnia, kiedy musiałam kończyć swoją pracę inżynierską, postanowiłam dołożyć sobie jeszcze jedną rzecz do roboty ;). Dzięki blogowi, nie muszę przesyłać przepisów, wystarczy, że powiem: już jest na blogu, zajrzyj. Nie podejrzewałam, że tak się w to wciągnę.

Chętnie się dowiem co powinnam tutaj zmienić, jakie przepisy chcielibyście znaleźć.
Jestem otwarta na współpracę, najchętniej z firmami oferującymi zdrowe i wartościowe produkty.
W każdej sprawie związanej z blogiem zapraszam do kontaktu:    shrewa@gmail.com


1 komentarz:

  1. Mnie od niedawna interesują przepisy z kwiatów.Dowiedziałam się,że wiele kwiatów i innych roślin,które o to nie podejrzewałabym,można jeść,robić potrawy w różny sposób.Wie Pani coś na ten temat?Tylko najgorsze jest u mnie to,że na żywo nie każdy kwiat,roślinę poznam mimo,iż zdjęcie znajdę w internecie.Może te zdjęcia niewyraźne są?Serdecznie pozdrawiam.P.S. Jakie studia ukończyła Pani?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam do obserwowania :)
Anonimie, proszę podpisz się, chociaż imieniem ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...